2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Czarna Woda
Dodane 05 kwietnia 2024

Elektryk, STEICO Czarna Woda (APT)

Lokalizacja

Czarna Woda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

STEICO jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszego zakładu w Czarnej Wodzie poszukujemy wsparcia w okresie wakacyjnym/sezonowym na stanowisku:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Czarna Woda, ul. Mickiewicza 10

ZADANIA:

  • Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektryki,

  • Proaktywne rozwiązywanie problemów, technicznych i organizacyjnych,

  • Utrzymywanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zawartą z Agencją Pracy,

  • Bezpłatny dowóz pracowników z kierunków: Bytonia, Czerska i Szlachty,

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne (elektryk lub pokrewne),

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Doświadczenie w diagnostyce napraw, przeglądach, remontach oraz modernizacjach w środowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnych,

  • Znajomość technik napędów elektrycznych,

  • Znajomość schematów elektrycznych,

  • Chęci oraz dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym/4 brygadowym.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Lokalizacja

Czarna Woda,

Pomorskie

Pomorskie, Czarna Woda
ID: 698921688