2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gromadka
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektryk - STEICO, Osla, gm. Gromadka

Lokalizacja

Gromadka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

STEICO Spółka z o.o., to firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się produkcją ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: OSŁA, gm. Gromadka

ZADANIA:

Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych

i automatyki,

• Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych

• Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień,

• Proaktywne rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych,

• Utrzymywanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie

na bieżące potrzeby użytkowników,

• Planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki.

OCZEKUJEMY:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryka, automatyka),

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

• Praktyczna znajomość zagadnień obsługi rozdzielnic elektrycznych, układów

automatyki i sterowania,

• Doświadczenie w diagnostyce napraw, przeglądach, remontach oraz modernizacjach

w środowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnych,

• Znajomość sterowników PLC np. Siemens,

• Znajomość technik napędów elektrycznych,

• Znajomość obsługi robotów przemysłowych,

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych średniego

napięcia 6kV,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym – 4 brygadowym,

• Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,

• Bezpłatny dowóz pracowników z ościennych miejscowości lub dopłatę do dojazdów

z pozostałych miejscowości,

• Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych

potrzeb.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać, klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Gromadka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Gromadka
ID: 807268470