2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk szaf sterowniczych z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

14 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dremo Personaldienstleistung GmbH Overbeckstr. 2101139 Dresden

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zbuduj swoją karierę zawodową w branży elektrycznej.

Dla naszego wieloletniego klienta poszukujemy zmotywowanych ELEKTRYKÓW SZAF STEROWNICZYCH (m/k/n).

Oferujemy:

·       interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków w ramach długoterminowych zleceń

·       niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

·       wynagrodzenie godzinowe od 14,30 € do 16,42 € plus dieta za każdy dzień pracy

·       premię w wysokości 300 € po przepracowaniu trzech miesięcy

·       premię w wysokości 50 € netto miesięcznie za efektywną pracę

·       dodatki urlopowe i świąteczne

·       dopłaty do zakładowego programu emerytalnego

·       bezpłatną odzież ochronną

·       do 30 dni płatnego urlopu

·       cotygodniowe zaliczki na życzenie

Zakres obowiązków:

·       okablowanie szaf sterowniczych

·       montaż komponentów elektronicznych zgodnie z rysunkami technicznymi

Wymagania:

·       wykształcenie jako elektryk lub pokrewne

·       komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·       umiejętność czytania schematów obwodów i okablowania

·       prawo jazdy + samochód

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 851264647