2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tułowice
Exlabesa Extrusion Opole
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk, Technik Elektryk

Lokalizacja

Tułowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

Z przekonaniem, doświadczeniem oraz pewnością co do naszych możliwości zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych klientów, tak aby mogły zaistnieć długoterminowe relacje biznesowe. Wymaga to posiadania w zespole wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy pracują samodzielnie, są nastawieni na rozwiązania i rozwój osobisty. Umożliwia to niezawodną pracę od pierwszego kontaktu z klientem aż do terminowej realizacji, co jest szczególnie ważne. Działamy z myślą o każdym kto jest zmotywowany rozwijać się i tworzyć razem z nami, poprzez profesjonalne wdrożenie, szkolenia i wsparcie doświadczonych współpracowników. Dołącz do Nas!

O nas: pl.exlabesa.com/pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk/ Technik Elektryk

Od Kandydata oczekujemy:

 ·        Wykształcenia zawodowego lub średniego: elektronika, elektryka, elektromechanika lub pokrewne,

·        Umiejętności pracy w zespole,

·        Komunikatywności,

·        Otwartości na rozwój.

Zakres obowiązków:

·        Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

·        Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń

·        Pomiary parametrów procesów technologicznych

Oferujemy:

·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

·         zatrudnienie na pełny etat,

·         profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,

·         wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         bardzo dobrą atmosferę w pracy,

·         możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji,

·         ubezpieczenie grupowe,

·         parking dla pracowników,

·         dodatkowe benefity takie jak: darmowe bilety na mecze futsalu, spotkania i wyjazdy integracyjne, Wigilia pracownicza, zajęcia z języka angielskiego, firmowa odzież, dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Lokalizacja

Tułowice,

Opolskie

Opolskie, Tułowice
ID: 708556209