2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Pilawa
Dodane 21 maja 2024

Elektryk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Pilawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Fabryka AkzoNobel w Pilawie jest jednym z największych zakładów produkujących farby dekoracyjne oraz powłoki w Europie. W dwóch nowoczesnych i wysoko zautomatyzowanych działach produkcyjnych powstają rozpoznawane na całym świecie produkty marek: Dulux, Sadolin i Hammerite.

Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com.

 Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem.

  • Usuwanie awarii urządzeń i instalacji.

  • Udział w procesach modernizacji instalacji i pracach dotyczących odbioru maszyn.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi prowadzącymi prace remontowe na terenie zakładu produkcyjnego.

  • Udział i współpraca w projektach (TPM, AIG i innych).

Wymagania:

  •  Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym.

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV.

  • Znajomość zasady działania urządzeń wspomagających funkcjonowanie procesów produkcyjnych: kompresory, agregaty prądotwórcze i inne.

  • Wiedza ogólna  z zakresu budowy i zasady działania maszyn oraz urządzeń produkcyjnych.

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność płynnego posługiwanie się schematami elektrycznymi.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

  • Regulaminową premię miesięczną.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Kartę Multisport.

  • Atrakcyjny bonus w ramach programu poleceń pracowniczych.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego.

  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty.

Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany ofertą prześlij swoje CV wraz z klauzulą:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48  zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana."

Lokalizacja

Pilawa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pilawa
ID: 917130201