2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kraśnik
Dodane 25 kwietnia 2024

ELEKTRYK Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Akpol Adam Kuś z siedzibą w Rzeczycy Ziemiańskiej aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektryka utrzymania ruchu

Głównym celem stanowiska jest zapewnienie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego.

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie oraz dokonywanie napraw, usuwanie usterek i awarii z zakresu elektryki, elektrotechniki i automatyki,

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn,

  • Optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (wykształcenie techniczne w obszarze elektronika, elektryka, energetyka lub pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów oraz dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii;

  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy Kraśnika, Wolicy i Węglina;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, w tym możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez pracodawcę;

AKPOL to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo ekologiczne, zajmujące się przetwarzaniem odpadów pokonsumenckich z tworzyw sztucznych oraz produkcją jakościowych regranulatów HDPE, LDPE i PP. To jedna z największych firm w Polsce Wschodniej, zatrudniająca ponad 300 pracowników.

Firma założona przez Adama Kusia działa na polskim rynku recyklingowym od 2005 roku. W ciągu kilkunastu lat stworzyła swój autorski, innowacyjny park technologiczny, który umożliwia profesjonalne przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych

i produkcję wysokiej jakości regranulatu z polietylenu i polipropylenu, docenianych przez producentów z całego świata.

Naszą MISJĄ jest dbanie o środowisko naturalne poprzez przetwarzanie odpadów post konsumenckich i produkcję regranulatu. Chcemy być liderem rynku w produkcji regranulatu zarówno w Polsce jak i w Europie oraz na świecie.

*Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 808428308