2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tychy
Dodane 16 kwietnia 2024

Elektryk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji w zakładzie

  • przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn, urządzeń i instalacji

  • usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji

  • dokonywanie modyfikacji w układach sterowania maszyn

  • tworzenie raportów i dbałość o dokumentację dotyczącą napraw i konserwacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu:

    • budowy układów sterowania maszyn i urządzeń

    • pneumatyki i hydrauliki

    • obsługi i programowania sterowników PLC SIEMENS serii S5 i S7

    • budowy i działania układów sterowania silnikami takich firm jak SEW, SIEMENS, Bosch-Rexroth, Allen-Bradley

  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznym zespole

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 860991242