2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bielsko-Biała
Dodane 17 kwietnia 2024

Elektryk utrzymania ruchu

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bielska firma świadcząca usługi w branży automotive w zakresie automatyzacji przemysłu i utrzymania ruchu zatrudni na stanowisko:

 ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

 ZADANIA NA STANOWISKU

·     analiza przyczyn awarii maszyn

·     wykonywanie napraw maszyn i urządzeń

·     wykonywanie inspekcji, przeglądów prewencyjnych, w tym wymiana części i podzespołów w oparciu o dokumentację

·     realizacja modyfikacji i usprawnień maszyn i urządzeń

 OCZEKIWANIA

·         znajomość elektrycznych układów sterowania

·         znajomość techniki napędowej maszyn (pompy, wentylatory, napędy wrzecion)

·         uprawnienia SEP do 1kV (uprawnienia kontrolno-pomiarowe będą dodatkowym atutem)

·         umiejętność czytania schematów elektrycznych

·         podstawowa znajomość zagadnień z układów pneumatyki, hydrauliki

·         doświadczenie zawodowe

·         dyspozycyjność

·         umiejętność pracy w zespole

 OFERUJEMY

·         zatrudnienie w stabilnej firmie

·         pełny etat

·         praca w systemie trzyzmianowym

·         podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 897693782