2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Chrzanów
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk utrzymania ruchu

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Ze względu na rozwój działalności aktualnie poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu w Chrzanowie.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym; w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,

  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach,

  • Wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu elektryki przemysłowej

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe

  • Doświadczenie na stanowisku w strukturach UR maszyn produkcyjnych

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Skrupulatność i zaangażowanie

  • Gotowość i chęć do pozyskiwania wiedzy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Możliwość uzyskania premii

  • Umowa na pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, szkolenia

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 894181314