2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Starachowice
Karolina Rychlik
Dodane 26 kwietnia 2024

elektryk na produkcji

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz stabilnego zatrudnienia ?

Poszukujemy elektryka maszyn produkcyjnych w Starachowicach. Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • wynagrodzenie 4242 - 6135 zł brutto miesięcznie, uzależnione od doświadczenia
  • pracę w systemie 2-zmianowym, 4-brygadowym po 12h dziennie ( około 15 dni pracujących w miesiącu)
  • benefity
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka awansu)

zadania

  • naprawa maszyn produkcyjnych, urządzeń pomocniczych
  • naprawa oraz przeglądy instalacji i urządzeń energetycznych w zakresie prac elektronicznych, elektrycznych i automatyki przemysłowej

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • mile widziane uprawnienia SEP "E" od 1kV

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 911291615