2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Zabrze
Dodane 03 maja 2024

Elektryk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy Zabrze

Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę

Opis oferty

Poszukujemy doświadczonego elektryka do pracy w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za instalację, konserwację i naprawę systemów elektrycznych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Wymagane doświadczenie w zawodzie oraz uprawnienia SEP E+D. Jeśli jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i posiadającą umiejętności elektryczne, zapraszamy do aplikowania!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność, dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Zakres obowiązków

·        Wykonywanie przeglądów, montaż i naprawa instalacji elektrycznej;

·        Naprawa i obsługa napędów elektrycznych;

·        Dokonywanie przeglądów i drobnych napraw maszyn;

·        Obsługa, eksploatacja i konserwacja zespołów grzewczych;

·        Analiza i zapobieganie awariom na hali produkcyjnej;

·        Stosowanie się do przepisów i norm BHP.

Poszukiwane kompetencje

·        Wymagane uprawnienie elektryczne kategorii E oraz D do 1kV;

·        Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

·        Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

·        Doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń,

·        Znajomość rysunku technicznego,

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowych,

·        Ogólna znajomość z zakresu mechaniki i elektroniki maszyn oraz urządzeń,

·        Wykształcenie techniczne: mechanika, elektryka, technika

·        Bardzo mocno rozwinięte umiejętności manualne

·        Duże zaangażowanie i kreatywność przy rozwiązywaniu codziennych zadań,

Mile widziane:

·       Uprawnienia pomiarowe instalacji elektrycznej (G1)

·       Obsługa zwyżki

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        Praca w dużej firmie produkcyjnej o międzynarodowych zasięgach;

·        Benefity: dofinansowanie do karty sportowej oraz do ubezpieczenia na życie;

·        Pracę w nowo wybudowanej hali, z prywatnym parkingiem dla pracowników;

·        Wsparcie doświadczonego pracownika;

·        Przyjazny onboarding;

·        Możliwość poszerzania kompetencji oraz indywidualnego rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 914649520