2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektryk utrzymanie ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ATM Control specjalizuje się w świadczeniu usług dla firm produkcyjnych różnych gałęzi przemysłu w zakresie automatyki i mechaniki przemysłowej oraz utrzymania ruchu.

Jesteśmy jednym z regionalnych liderów w swojej branży. W związku z ciągłym rozwojem firmy, zakupem nowych maszyn oraz powiększaniem oferty, poszukujemy kandydatów chętnych do pracy. Doceniamy każdego pracownika, dajemy duże możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. Chętnie zatrudnimy także osoby młode, do przyuczenia.

Miejsce pracy: Lublin

Zakres zadań:

·        Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych;

·        Wykonywanie napraw, usuwanie usterek i awarii maszyn oraz przeglądy i konserwacje maszyn;

·        Wykonywanie nowych instalacji na podstawie schematów elektrycznych do maszyn;

·        Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Profil stanowiska:

·        Aktualne uprawnienia energetyczne SEP;

·        Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym;

·        Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej;

·        Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

·        Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;

·        Praca w zespole.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę;

·        Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz program szkoleń;

·        Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

·       Premie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji na adres biuro(a)atm-control.pl

www.atm-control.pl

Jeżeli szukasz pracy na podobnym stanowisku, zapraszamy do składania CV.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 642809951