2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Olsztynek
Maspex
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk w automatycznym magazynie wysokiego składowania

Lokalizacja

Olsztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • diagnoza i usuwanie awarii,
  • remonty i konserwacje maszyn,
  • zarządzanie zapasami części zamiennych,
  • sporządzanie raportów zmianowych z prowadzonych prac.
Nasze wymagania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • wykształcenie kierunkowe/techniczne,
  • uprawnienia sep do 1kV-ekspoatacja E1
  • brak przeciwskazań lekarskich do pracy na wysokości,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.
To oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m. in. system premiowy, dodatki socjalne, itp.),
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • bardzo dobrą atmosferę oraz komfortowe warunki pracy– stała temperatura oraz brak hałasu,
  • różnorodne szkolenia np.:  szkolenie z zakresu bezpiecznego wykonywania prac na wysokości, szkolenie i egzamin Urząd Dozoru Technicznego (zakres: wciągniki/ wciągarki, układnice magazynowe).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztynek,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
ID: 910267754