2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Górna
Dodane 10 kwietnia 2024

Elektryk w dziale technicznym

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miasto Mody Ptak w Rzgowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy obiektów na terenie kompleksu Ptak

  • analiza i identyfikacja przyczyn awarii oraz szybkie reagowanie w celu naprawy usterek

  • przegląd, diagnoza i naprawa instalacji elektrycznych

  • montaż nowych instalacji elektrycznych oraz modernizacja istniejących systemów, mająca na celu poprawę ich efektywności i wydajności

  • serwisowanie i naprawa urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie, automatyka budynkowa, urządzenia wentylacyjne itp.

  • przestrzeganie zasad BHP podczas pracy przy urządzeniach elektrycznych

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej prac i napraw wykonanych przy instalacjach elektrycznych

  • współpraca z innymi działami, np. zespołem utrzymania ruchu, Facility Managerem, aby zapewnić skuteczną obsługę i prawidłowe funkcjonowanie centrum handlowego

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zdobyte na pokrewnym stanowisku

  • mile widziane wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym

  • uprawnienia G1 - mile widziane do 15 kV oraz G2

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • gotowość do pracy w godz. 8:30-16:30

  • prawo jazdy kat. B.

  • znaczna samodzielność, ale i gotowość oraz chęć do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę

  • dużą samodzielność i swobodę w wykonywaniu zadań

  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy i kompetencji

  • benefity w postaci m.in.: zniżek na usługi naszych partnerów, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej i dostępu do kart sportowych w przystępnej cenie oraz nagród w systemie poleceń pracowniczych.

Zachęcamy do składania aplikacji

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 909386463