2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Niepołomice
Dodane 17 maja 2024

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

8 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

VENS sp. z o.o. to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu, wsparciu i realizacji projektów inwestycyjnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Elektryk.

Zadania:

  • Pełnienie funkcji elektryka zmianowego UR

  • Zapewnienie ciągłości zasilania linii produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów

  • Diagnozowanie przyczyn awarii

  • Usuwanie awarii urządzeń i instalacji elektrycznych

  • Prowadzenie ewidencji zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym

  • Doświadczenie zawodowe na podobny stanowisku

  • 2 lata doświadczenia w przemyśle

  • Znajomość konstrukcji maszyn i urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Posiadanie manualnych umiejętności technicznych

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność, dokładność

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP G1 E

Oferujemy:

  • Formę współpracy: B2B, umowa zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B: 8500-15000 netto + VAT)

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Zdobycie unikatowego doświadczenia

  • Kartę Medicover Sport

  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników

  • Opiekę konsultanta VENS

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

  • Podstawą są transparentne zasady współpracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 917395629