2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. z siedzibą w Zabrzu poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,

  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Rozwiązywanie problemów z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu,

  • Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy,

  • Współpraca z innymi wydziałami.

Wymagania:

  • Minimum wykształcenia zawodowego bądź średniego technicznego w kierunku elektrycznym lub elektronicznym

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy lub chęć rozwoju na danym stanowisku

  • Umiejętności obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych,

  • Znajomości działań naprawczych z zakresu szeroko pojętej elektryki

Mile widziane:

  • Doświadczenie w naprawach obrabiarek CNC

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV lub powyżej 1kV Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (certyfikaty, kursy)

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • bogaty pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie udziału w imprezach kulturalnych, świadczenia świąteczne)

  • wsparcie zainteresowań (kluby zainteresowań dla pracowników - m.in. klub biegowy, rowerowy, siatkówki, sportów zimowych)

  • pakiet sportowy

  • bezpłatne obiady dla pracowników

  • dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej

Klauzula Informacyjna dla kandydata do pracy

Na podstawie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR), informujemy Pana/Panią, że:

I Administrator Danych Osobowych

Administratorem Pana/Pani danych jest jeden ze wskazanych niżej podmiotów, który prowadzi rekrutację zgodnie z treścią zawartą w ogłoszeniu lub inną informacją przekazaną kandydatom przed wysłaniem przez nich zgłoszenia rekrutacyjnego:

-Mostostal Zabrze S.A. z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Dubois 16;

-Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. z siedzibą w Zabrzu 41-800, ul. Mikulczycka 15;

-Mostostal Zabrze BIPROHUT S.A. w Gliwicach 44-100, ul. Dubois 16;

-Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. z siedzibą w Gliwicach 44-101, Plac Piastów 10;

-Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Dubois 16,

-Mostostal Zabrze Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Dubois 16;

-Mostostal Zabrze Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach 44-100, ul. Dubois 16;

zwanym dalej („Administrator”).

II Inspektor Ochrony Danych

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się listownie na adres: IODO ul. Dubois 16, 44-100 Gliwice lub przez pocztę elektroniczną: iodo(małpa)mz.pl.

III Cele i podstawy przetwarzania

Administrator będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w następujących celach:

  • prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, jeżeli podane dane osobowe w zgłoszeniu są wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa; dane te przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO),

  • prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, jeżeli podane dane osobowe w zgłoszeniu są dodatkowe w stosunku do danych określonych w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa; dane te przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

  • podjęcia działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);

  • przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska, udostępnienia dokumentów aplikacyjnych innym Administratorom w ramach Grupy Kapitałowej Mostostal Zabrze, jeżeli wyraził Pan/Pani na to odrębne zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

  • określenia warunków ewentualnej współpracy (m.in. podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto) na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

IV Odbiorcy danych

Pana/Pani dane osobowe Administrator przekazuje podmiotom powiązanym w ramach Grupy Kapitałowej Mostostal Zabrze, zgodnie ze schematem organizacyjnym: na podstawie umów powierzenia lub wyrażonej przez Pana/Panią zgody.

Podmiotom zewnętrznym wspierającym administratora w procesie rekrutacji (e-rekruter) z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia.

V Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

Nie przekazujemy Pana/Pani danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

VI Okres przechowywania danych

  • Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez 12 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji,

  • gdy wyraził Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez 24 miesiące od momentu zakończenia rekrutacji.

VII Obowiązek podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art.221  Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne.

VIII Przysługujące Pana/Pani prawa

  • a) Prawo dostępu do Pana/Pani danych oraz otrzymania ich kopii,

  • b) Prawo do sprostowania (poprawienia) Pana/Pani danych,

  • c) Prawo do usunięcia danych,

  • d) Ograniczenia przetwarzania danych,

  • e) Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,

  • f) Prawo do przenoszenia danych,

  • g) Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,

  • h) Prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenia w jeden z poniższych sposobów:

–wysłanie pisemnego oświadczenia na adres: Rekrutacja ul. Dubois 16, 44-100 Gliwice,

–wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres e-mail adres: rekrutacja(małpa)mz.pl.

IX Zautomatyzowane decyzje

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 742269409