2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Margonin
Dodane 05 kwietnia 2024

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Margonin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna

poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • elektrotechniczna konserwacja i utrzymanie maszyn oraz instalacji wewnętrznych,

  • zapewnienie sprawnego i bezawaryjnego przebiegu procesu produkcji,

  • planowanie i realizacja bieżących prac konserwacyjnych,

  • zapewnianie części zamiennych, optymalizacja wykorzystania przynależnych zasobów magazynowych.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego,

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,

      Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • uprawnień SEP w zakresie E do 1 kV,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,

  • znajomości języka angielskiego pozwalająca na sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         wynagrodzenie zasadnicze + premia

·         możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

·         szkolenia stanowiskowe

·         wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych proszę o złożenie CV w siedzibie firmy (Margońska Wieś 42a) lub przesłanie za pośrednictwem platformy OLX.

 W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BroMargo Hatchery Prosta Spółka Akcyjna z  siedzibą w Margońskiej Wsi 42a, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Elektryk w dziale utrzymania ruchu"

Lokalizacja

Margonin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Margonin
ID: 901015027