2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Opatówek
Colian
Dodane 27 kwietnia 2024

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu - (zakład Hellena /Colian/Opatówek)

Lokalizacja

Opatówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Masz apetyt na zawodowy sukces? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy polską firmą rodzinną, obecną na rynku od 1990 roku. Stawiamy na rozwój, nie boimy się zmian i śmiało spoglądamy w przyszłość. Oferujemy konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze, które dostarczają im małych, codziennych przyjemności i sprawiają, że mogą czerpać z życia to, co najlepsze!

W porfolio Colian znajdują się znane i cenione w kraju i za granicą marki: Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Elizabeth Shaw, Lily O’Brien’s, Familijne, Akuku!, Hellena, Appetita i Siesta. Ich produkcja odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Opatówku (siedziba główna), Kaliszu, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Newbrigde (Irlandia). Działalność eksportowa obejmuje blisko 70 krajów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu w Zakładzie w Opatówku przy ul. Zdrojowej 1 osoby na stanowisko: Elektryk.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Zabezpieczenie pełnego i nieprzerwanego ruchu instalacji i urządzeń produkcyjnych,

  • Konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń energetycznych,

  • Instalowanie nowych urządzeń i wykonywanie niezbędnych instalacji,

  • Udzielanie pracownikom produkcyjnym instruktażu odnośnie prawidłowej eksploatacji nowo zamontowanych maszyn i urządzeń.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenia o kierunku: elektryk, elektronik itp.

  • Aktualnych uprawnień SEP.

  • Dobrej organizacji własnej pracy.

  • Umiejętności pracy zespołowej.

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Miejsce pracy - zakład produkcyjny napojów Hellena w Opatówku k. Kalisza w trybie 3-zmianowym,

  • Dodatkowe świadczenia i benefity: upominki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Dofinansowanie Karty Multisport,

  • Programy doceniania,

  • Doskonałą organizację pracy w otoczeniu produktów marki Hellena,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji,

  • Pracę w zgranym, solidnym zespole,

  • Dogodny dojazd i parking.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Wyślij CV !

Lokalizacja

Opatówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatówek
ID: 791985117