2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Golub-Dobrzyń
Dodane 21 maja 2024

elektryk w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma De Heus sp. zo.o. wytwórnia w Golubiu - Dobrzyniu poszukuje do swojego zespołu pracownika.

Stanowisko: elektryk

Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń

Główne zadania na stanowisku:

- przegląd oraz konserwacja maszyn i urządzeń,

- naprawa maszyn i urządzeń (praca w systemie zmianowym).

Od kandydatów oczekujemy:

- 2 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku pracy w dziale utrzymania ruchu/ w środowisku produkcyjnym,

- wykształcenia minimum zawodowego (automatyk, elektryk),

- znajomości obsługi komputera,

- prawa jazdy kategorii B.

Dodatkowo wysoko cenimy:

- świadectwa kwalifikacji grupy 1 w zakresie eksploatacji.

Predyspozycje wymagane na danym stanowisku:

- samodzielność, efektywność i odpowiedzialność,

- umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny i klarowny system wynagradzania (wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy)

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • dofinansowanie do karnetów sportowych

  • dodatkowe 2 dni płatnego urlopu

  • ZFŚS - świadczenia pieniężne w okresie Wielkanocy, wakacji, Bożego Narodzenia, paczki choinkowe dla Dzieci

  • dodatkowy pakiet emerytalno-ubezpieczeniowy

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia

  • spotkania integracyjne

  • pakiet szkoleniowy

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 918228071