2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Olsztynek
Maspex
Dodane 22 maja 2024

Elektryk w Zakładzie Produkcyjnym

Lokalizacja

Olsztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • usuwanie bieżących awarii,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji,
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika, mechatronika, energetyka lub pokrewne),
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakresie elektryczno-automatycznym (minimum 2 lata),
  • uprawnienia SEP (E1),
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • chęć poszerzania wiedzy w zakresie naprawy i serwisowania maszyn przemysłowych,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym, 3 zmianowym).
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztynek,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
ID: 916856324