2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grójec
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektryk w Zakładzie Produkcyjnym

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for Business Sp. z o.o. - dla swojego klienta, spółki Impel Synergies Sp. z o.o. specjalizującej się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości - poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Grójec - Faurecja

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu elektryk lub pokrewnym,

  • Praktyczna znajomość podstaw zagadnień instalacji i urządzeń elektrycznych,

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek i awarii,

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów,

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego (SEP) Grupy 1 uprawniającego do wykonywania pracy w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w punktach: 2, 3, 4, 7 i 10,

  • Mile widziane uprawnienia w Grupie 2 i 3,

  • Samodzielność i zaangażowanie w pracę,

  • Chęci do aktywnej pracy i poznania innych branż oraz umiejętność współpracy w Zespole,

  • Punktualność i sumienność,

  • Opanowanie,

  • Podzielna uwaga,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa, konserwacje, oraz przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych,

  • Wykonywanie inspekcji i przeglądów technicznych , napraw i wymiany uszkodzonych elementów,

  • Kontrola pracy urządzeń, instalacji i infrastruktury budynkowej,

  • Diagnozowanie, analiza i usuwanie usterek i awarii.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wdrożenie do obowiązków, wsparcie i pomoc doświadczonych pracowników,

  • Pracę w dużej i stabilnej organizacji,

  • Okresowe szkolenia uzupełniające kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport,

  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane proszone są o pozostawienie swojej aplikacji na Olx.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 911282190