2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Lubuskie
  6. Konwencjonalna - Witnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk z doświadczeniem lub do przyuczenia

Lokalizacja

Witnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • dokonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach,

  • reagowanie na zgłoszenia awarii maszyn,

  • zapewnienie bieżącej funkcjonalności instalacji elektrycznej na terenie fabryki,

  • serwisowanie maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe,

  • wiedza z zakresu elektrotechniki, obsługi oraz konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • premie i dodatki

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • prywatne ubezpieczenie na życie dofinansowane przez Lamix

  • bogaty pakiet socjalny (np. cykliczne wycieczki, dofinansowania, bony)

Nauczymy, pomożemy wdrożyć Cię do pracy, pracują u nas fachowcy, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą.

PRACA W SYSTEMIE 4 BRYGADOWYM (RUCH CIĄGŁY)

Lokalizacja

Witnica,

Lubuskie

Lubuskie, Witnica
ID: 894189450