2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Mosina
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektryk z uprawnieniami

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma z długoletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa szkła i luster na rynku krajowym oraz zagranicznym poszukuje elektryka z uprawnieniami .

Miejsce pracy: Mosina.

Opis stanowiska

  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych,

  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,

  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie elektryk.

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest koniecznym warunkiem.

Oferujemy

  • Oferujemy dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

  • Mile widziany emeryt lub rencista.

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 810009669