2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koziegłowy
Dodane 18 kwietnia 2024

elektryk z uprawnieniami

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres zadań:

-  zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

-  diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek

- wykonywanie nowych instalacji elektrycznych jak również modernizacja istniejących

- udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

- serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń

- prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie elektryki

- umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem

- znajomość podstaw automatyki przemysłowej

- aktualne uprawnienia SEP

- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- współpraca z serwisami zewnętrznymi

 Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

- duże możliwości rozwoju

- atrakcyjny system wynagradzania i premiowania

- młody, przyjazny zespół współpracowników

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

- narzędzie niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Administratorem Państwa danych osobowych są Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na: www.zd-kozieglowy.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-dla-kandydata-do-pracy/

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 902898753