2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Polesie
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk z wyższym wykształceniem z Ukrainy/Białorusi/Gruzji - NIEMCY!

Wynagrodzenie

15 000 - 18 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki

  • Szereg prac z zakresu elektryki i montażu w dużych obiektach przemysłowych - w tym instalacji świecowych LAN, układania przewodów, podłączeń RJ45;

  • Po kilku miesiącach przewodzenie zespołowi elektryków i elektromonterów;

  • Stały, dobry kontakt ze zleceniodawcą;

Wymagania

  • Dobra wiedza z zakresu elektryki potwierdzona dyplomem ukończenia uczelni wyższej oraz doświadczenie w branży elektrycznej - minimum 1 rok;

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym - OBOWIĄZKOWO;

  • Sumienność w wykonywaniu zadań, dbałość o powierzony sprzęt, zaangażowanie;

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane;

MILE WIDZIANI PRACOWNICY ZE WSCHODU - oferujemy pomoc w zorganizowaniu dokumentów.

Oferujemy

  • pracę w Niemczech na podstawie umowy o pracę (na okres 2 lat);

  • certyfikat A1, który pozwala na całkowicie legalną pracę w Niemczech;

  • wysokie zarobki: od 15e netto/h na początek do 17e netto/h po okresie próbnym;

  • dzień roboczy około 10 godzin 5 dni w tygodniu (pon. - pt.);

  • stabilne zatrudnienie i dobrze zorganizowane miejsce pracy;

  • około 230 godzin pracy w miesiącu;

O nas

Firma StanMontage Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wersalskiej 47/75 lok 312 świadczymy usługi montażu i monitoringu instalacji elektrycznych dla firm działających na rynku polskim i europejskim. Pracujemy w obiektach przemysłowych, biurach, szpitalach i innych budynkach użyteczności publicznej. Efektem naszych działań jest stały wzrost liczby naszych specjalistów, a co za tym idzie coroczny wzrost wolumenu naszych usług.

Więcej informacji

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

Tel. + 48********17

”Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma StanMontage Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wersalskiej 47/75.”

”Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

”Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 797888770