2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Głowno
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektryk zmianowy

Lokalizacja

Głowno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SOLAN INVESTMENT Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Głowno, woj. Łódzkie

Obowiązki:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw instalacji elektrycznych.

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w systemach elektrycznych.

  • Przeprowadzanie prac zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa oraz standardami branżowymi.

  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej dotyczącej przeprowadzonych prac.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub techniczne związane z elektryką.

  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP do pracy przy instalacjach elektrycznych.

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów BHP oraz norm branżowych.

  • Umiejętność pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym środowisku.

Lokalizacja

Głowno,

Łódzkie

Łódzkie, Głowno
ID: 910490266