2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lisi Ogon
Dodane 14 maja 2024

Elektryka-automatyka zatrudnimy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy elektryka, miejsce pracy Lisi Ogon ( przedłużenie ul Nakielskiej Bydgoszcz)

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC,

  • Projektowanie i tworzenie schematów elektrycznych (zakres automatyki),

  • Wdrażanie i uruchamianie systemów w siedzibie Firmy,

  • Uruchamianie / serwis poza siedziba Firmy ( sporadycznie)

  • Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Poczucie estetyki,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC,

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznych,

  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),

  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność komunikacji i pracy w Zespole,

  • Możliwość wyjazdów służbowych

  • Komunkacja w Języku polskim

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 918248000