2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Oborniki Śląskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Energetyk (branża produkcyjna)

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta spółki produkcyjnej poszukujemy doświadczonego Kandydata, który dołączy do zespołu na stanowisko:

Energetyka zakładowego

Lokalizacja: Oborniki śląskie

Ofertę pracy i Kandydatów wspieramy pakietem relokacji, zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji Kandydatów, którzy rozważają zmianę miejsca zamieszkania.

Tryb pracy: jednozmianowy

Godziny: 6-14 (poniedziałek/piątek)

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w wymiarze etatu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Auto służbowe

  • Bony i paczki świąteczne

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Bezpłatna opieka medyczna w Lux Mex

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Posiłek

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Firma prowadzi również: Kasę zapomogowo-pożyczkową

Twoje zadania:

  • Organizacja i nadzór nad całością funkcjonowania systemów energetycznych firmy

  • Terminowa naprawa urządzeń i energetycznych systemów zasilania

  • Zapewnienie ciągłości systemu napraw i prewencji dla systemów energetycznych

  • Nadzór nad projektami w obszarze bezpieczeństwa i ochrony środowiska: gospodarka odpadami, audyty środowiskowe

  • Zapewnienie ciągłości dostaw madiów: pary, gazu, wody

  • Monitorowanie wskażników zużycia i rozliczanie mediów energetycznych

  • Poprawa efektywności wykorzystania zasobów paliwowo-energetycznych.

  • Wdrażanie projektów pozwaljących optymalizować parametry: przesyłu, dystrybucji, zużycia i nadzór nad racjonalnym wykorzystaniem zasobów energetycznych

  • Opracowywanie harmonogramów remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych

  • Aktywne zaangażowanie w opracowywanie strategii rozwoju koncepcji energetycznych w zakładzie

  • Monitorowanie pracy układów trigeneracyjnych

  • Monitoring dostawców, nadzór nad zakupem mediów energetycznych, wdrażanie najlepszych rozwiązń, finalizacje umwów

  • Zaangażowanie w projekty inwestycyjne spółki w swoim obszarze

Poszukujemy Kandydatów z:

  • Praktycznym 3-5 letnim dośiwadczenien na stanowiskach: Energeryka zakładu, Inżyniera ds. Energetyki, Inżyniera ds. Trigeneracji i pokrewnych

  • Doświadczeniem związanym z utrzymaniem technicznym instalacji przesyłowo-zasilających opartych o sieci SN, urządzeń grzewczych i chłodniczych

  • Wiedzą techniczną dot. mediów energetycznych: para, gaz, woda, sprężone powietrze, gaz spożywczy itp.

  • Uprawnieniami do obsługi sieci SN na stanowiskach eksploatacji i dozoru

Osoby spełniające wymagania zapraszmy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwsu

Do nadsyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie. Rekrutację prowadzi AP FallWork Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 896054451