2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Etam galaxy Pełen Etat

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

ETAM POLAND SP. Z O.O. Ponad 100 lat miłości do Kobiet, pasji dla zmysłowych koronek, ukierunkowania na innowację. Live Show zarazem radosny i sexy, z utęsknieniem wyczekiwany każdego roku. Ponad milion followersów na Instagramie i przeszło 414 salonów w samej Francji. Trzeba przyznać, że od 1916 roku, Etam towarzyszy Kobietom w każdym momencie ich życia, tworząc kolekcje, poprzez które wyrażają siebie, a jednocześnie, które są przyjazne dla naszej planety. Poprzez program WECARE Grupa Etam zobowiązuje się do bycia przejrzystym i wymagającym przy tworzeniu swoich kolekcji. Mówimy TAK innowacyjnym konceptom, trosce o jakość produktów, jak również szacunkowi dla ludzi i środowiska.

Twój zakres obowiązków

Witanie klientów, wsłuchiwanie się w ich potrzeby i sprawianie, żeby chcieli do nas wracać.

Obsługa klientów i aktywna sprzedaż produktów Etam Dbanie o wygląd i prawidłowe działanie sklepu.

Bycie najlepszym ambasadorem/najlepszą ambasadorką Etam i ucieleśnianie jego wartości!

Osoba na stanowisku Sprzedawcy to:

Osoba świetnie argumentująca produkty w czasie procesu sprzedaży

Osoba pełna energii

Osoba uśmiechnięta

Nasze wymagania

Dyspozycyjność w różnych godzinach , praca w sobotę

Wysoka kultura osobista

Umiejętność pracy w Zespole

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 796192712