2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Biała Podlaska
Dodane 12 kwietnia 2024

EURODACH Sprzedawca/Doradca klienta

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy komunikatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko Sprzedawca/Doradca klienta

Główne obowiązki:

Wsparcie bieżącej obsługi klientów odwiedzających punkt EuroDach , doradztwo techniczne z zakresu pokryć dachowych i materiałów budowlanych, tworzenie ofert, przyjmowanie zamówień, realizacja zamówień, przeprowadzanie transakcji kasowych, przyjmowanie oraz wydawanie towarów.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania zaufania

Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne

Samodzielność w działaniu oraz orientacja na wyniki

Umiejętność planowania i organizacji pracy

Umiejętność obsługi komputera

Umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( mile widziane )

Prawo jazdy kat B

Pracodawca oferuje :

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon)

Zwrot kosztów związanych z wykonywaniem  z wyjazdami służbowymi i zakwaterowaniem podczas okresu wdrożeniowego

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat ( praca od pn.-pt 7-15 oraz od 9-17, sobota 8-13 )

Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające

Pogłębianie wiedzy w zakresie produktów dachowych oraz innych materiałów budowlanych.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 911125214