2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Wielkopolskie
  6. Key Account Manager - Września
Dodane 24 kwietnia 2024

Export Manager z j. francuskim

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klientem, dla którego poszukujemy kandydatów jest firma handlowa z branży automotive działająca na rynku od ponad 25 lat. Firma jest wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. W związku z rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Export Manager z językiem francuskim

Nr. Ref.: 2024/03/297

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnie ze standardami firmy
  • Utrzymywanie relacji z partnerami handlowymi
  • Budowanie wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Realizacja założonych celów sprzedaży

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenia w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Bardzo dobrej znajomości języka francuskiego mowie i w piśmie
  • Umięjętności prowadzenia rozmowy telefonicznie z klientami
  • Komunikatywności, samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Swobodnego korzystania z komputera i oprogramowania biurowego
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Stałą pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie + premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 909217513