2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rawa Mazowiecka
Dodane 28 kwietnia 2024

Export Sales Manager

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ClassTrucks – jest częścią holdingu Girteka Group, jednej z największych firm transportowych w Europie. W Classtrucks zajmujemy się dostarczaniem używanych ciągników siodłowych i naczep do wszystkich krajów świata.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Export Sales Manager w branży motoryzacyjnej (pojazdy ciężarowe). Jeśli lubisz środowisko handlowe i masz motywację do budowania silnych relacji z klientami, chcielibyśmy Cię poznać!

Opis stanowiska:

        •                Sprzedaż pojazdów ciężarowych – ciągników siodłowych oraz naczep.

        •                Przygotowywanie i prezentacja klientom ofert handlowych.

        •                Rozwijanie relacji z klientami poprzez dokładne zrozumienie ich potrzeb i wymagań;

        •                Odgrywanie kluczowej roli w generowaniu sprzedaży, które zamienią się w długotrwałe relacje z klientami,

        •                Realizacja osobistego planu sprzedażowego.

        •                Doprowadzanie do sprzedaży, gromadzenie niezbędnej dokumentacji i zamykanie sprzedaży zgodnie z procesem i procedurami sprzedażowymi firmy.

Oferujemy:

•        Współpracę z profesjonalnym, wysoko stawiającym poprzeczki, międzynarodowym zespołem;

•        Samochód służbowy, również do użytku prywatnego;

•        Pakiet medyczny, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin itp.;

•        Możliwość rozwoju w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

•        Ciekawe środowisko pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni;

•        Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji;

Wymagania:

        •                Co najmniej 1 rok aktywnego doświadczenia w sprzedaży za granicę, minimum 2 lata doświadczenia w handlu (branża ciężarowa NIE jest warunkiem koniecznym);

        •                Mile widziana podstawowa znajomość procedur eksportowych,

        •                Znajomość języków: angielskiego (warunek konieczny), rosyjskiego (warunek konieczny) w stopniu komunikatywnym.

        •                Mile widziane doświadczenie pracy z KPI.

        •                Dobra znajomość oprogramowania MS Office.

        •                Prawo jazdy kategorii B

        •                Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i komunikatywne;

        •                Zamiłowanie do sprzedaży, samodzielność i orientacja na wyniki;

        •                Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i rozwiązywania problemów.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 897980977