2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Rybnik
Dodane 23 kwietnia 2024

Express Pizza Rybnik zatrudni Pizzermana !

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Express Pizza to prężnie rozwijająca się sieć pizzerii, która sięga swoimi korzeniami za ocean, czerpiąc inspiracje prosto z Detroit! Aktualnie poszukujemy Pizzermanów do naszego zespołu w lokalu przy ul. Księdza Henryka Jośki 5 w Rybniku . Szukamy osoby chętnej do pracy w weekendy.

Co zapewniamy?

  • wynagrodzenie 29-30 zł brutto ( w przypadku studentów poniżej 26 roku życia jest to stawka na rękę) za godzinę ( na czas trwania szkolenia do osiągnięcia samodzielności 27,70 zł)

  • Szkolenie dla nowych pracowników na stanowisko Pizzermana,

  • Posiłek pracowniczy

  • Elastyczny grafik

  • Rozwój osobisty i kulinarny

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem jest przygotowywanie pizzy

  • Wykonywanie pizzy od półproduktu do gotowej potrawy zgodnie ze standardami marki

  • Dbanie o estetykę dań

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Obsługa klienta przy pomocy systemu POS, odbieranie telefonów

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

  • Mile widziany status studenta

  • Punktualność

  • Zaangażowanie i współpraca w zespole

  • Dyspozycyjność w weekendy

Szukamy kogoś z pozytywną energią oraz zapałem w życiu. Planujemy stworzyć stały, zgrany i samodzielny zespół. Zależy nam na osobie odpowiedzialnej oraz godnej zaufania.

Chciałbyś z nami popracować? Aplikuj wysyłając CV! Na wybrane przez nas zgłoszenia odpowiemy telefonicznie.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 811469375