2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Wieliczka
Dodane 17 kwietnia 2024

Fakturzystka/Fakturzysta/Praca biurowa/Pomoc Księgowa

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Twojemeble.pl - jeden z największych sklepów internetowych z branży meblowej z siedzibą w Wieliczce, oferuje pracę:

Twoimi zadaniami będzie m.in.:

  • wystawianie faktur oraz innych dokumentów handlowo-magazynowych

  • rozliczanie dokumentów

  • prowadzenie kasy

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • tworzenie raportów

  • archiwizacja dokumentów

  • pomoc w pracach księgowych pod okiem doświadczonych pracowników

Oczekujemy od Ciebie:

  • rzetelności

  • skrupulatności

  • komunikatywności

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • pozytywnego nastawienia :)

Oferujemy Ci:

  • praca w młodym zespole i miłej atmosferze

  • forma zatrudnienia - umowa zlecenie

  • stawka godzinowa 27,70 zł brutto

  • wymiar czasu pracy ok 120 - 140 h/m-c

  • atrakcyjne zniżki na produktu firmy

  • elastyczny czas pracy

Ofertę kierujemy do studenta/studentki.

Praca w biurze (nie zdalna) w Wieliczce.

Jeśli chcesz z nami pracować, prześlij CV!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Omega Meble sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce. Dane będą przetwarzane dla potrzeb rekrutacji.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 912486701