2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursus
Dodane 25 kwietnia 2024

Fakturzystka/pracownik biurowy

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Patio, działająca w branży budowlanej poszukuje kandydata na stanowisko pracownik biurowy/fakturzystka

Miejsce pracy Warszawa Włochy (ul. Krakowiaków)

Zakres obowiązków :

  • wystawianie faktur oraz korekt (Comarch)
  • kompletowanie oraz nadzorowanie dokumentów niezbędnych do wystawiania faktur
  • kontrola terminowości dokumentacji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa poczty e-mail oraz telefoniczny kontakt z klientem
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania :

  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielna i efektywna organizacja pracy własnej
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • mile widziana znajomość programu Comarch

Oferujemy :

  • umowę o pracę (w godzinach 8-16)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • kompleksowe wdrożenie
  • miłą atmosferę

Jeśli uznasz, że jesteś osobą, której szukamy zaaplikuj do nas.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pośrednictwem formularza OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 727689633