2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Wólka Krzykowska
GOLDEN
Dodane 03 maja 2024

Fakturzystka - pracownik biurowy w dziale handlowym

Lokalizacja

Wólka Krzykowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa dokumentacji sprzedażowej wchodzącej i wychodzącej

  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowo-handlowego

  • Ewidencja i weryfikowanie poprawności dokumentów

  • Bieżące sprawy administracyjne biura

Wymagania:

  • Znajomość obsługi programów magazynowo-handlowego (preferowana Optima)

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

  • Doświadczenie w branży agro będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pełne wdrożenie

  • Pracę na 1 zmianę od pon. do pt.

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Udział w imprezach integracyjnych

Lokalizacja

Wólka Krzykowska,

Łódzkie

Łódzkie, Wólka Krzykowska
ID: 901090455