2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bochnia
Dodane 22 kwietnia 2024

Fakturzystka w supermarkecie spożywczym

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek Spółka Jawna 32-700 Bochnia ul. Łany 6, poszukuje pracownika do pracy na stanowisku: fakturzystka w supermarkecie spożywczym

Stanowisko:

fakturzystka w supermarkecie spożywczym

Opis stanowiska:

- prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • znajomość programów magazynowych i dokumentacji magazynowej

  • wymagane doświadczenie na stanowisku fakturzystki w branży spożywczej

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy

Jeżeli wyśle Pan/Pani do nas swoje dokumenty aplikacyjne, to zgodnie z RODO będzie to stanowiło jednocześnie Pani/Pana zgodę na przetwarzanie zawartych w nich danych osobowych (chodzi o dane, których pracodawca nie ma obowiązku zebrać).

Jeżeli chce Pan/Pani brać udział również w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w mailu lub dokumentach następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH „COLD” B.W Chwastek Spółka Jawna ul. Łany 6 32-700 Bochnia moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: PPUH „COLD” B.W Chwastek Spółka Jawna ul. Łany 6 32-700 Bochnia, zwana dalej Administratorem. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: 50*******90. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a, c i art. 9 ust. 2 lit. a RODO. Posiada Pani/Pan m.in. prawo do: dostępu do danych osobowych; wniesienia skargi do UODO; może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 861613012