2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Trojanów
Dodane 24 kwietnia 2024

FARMA ILUZJI - Pracownik Parku

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Trojanów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jesteś studentem lub absolwentem szkoły średniej? Praca z ludźmi sprawia Ci satysfakcję i nawet najbardziej wymagających gości przyjmujesz z uśmiechem, to jest to praca dla Ciebie! Farma Iluzji poszukuje energicznych, uśmiechniętych i lubiących kontakt z ludźmi osób.

Wymagania:

• Komunikatywność,

• Status ucznia / status studenta,

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Umiejętność w pracy w grupie,

• Sprawność fizyczna,

• Gotowość do pracy na powietrzu,

• Możliwość zapewnienia sobie samodzielnego dojazdu,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w elastycznych godzinach.

Twoje obowiązki:

• Obsługa gości w parku - dbanie o ich bezpieczeństwo i zadowolenie,

• Utrzymywanie porządku na terenie obiektu,

• Obsługa urządzeń-atrakcji znajdujących się na terenie parku,

• Pomoc innym działom na terenie parku.

Atuty:

• Uśmiech i dobra energia :D

Oferujemy:

• System szkoleń i opieki nad pracownikami,

• Praca na umowę - zlecenie,

• Wynagrodzenie 27,70 zł/h

• Pracę w młodym zespole,

• Dobrą zabawę i elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie krótkiego CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres praca(at)farmailuzji.pl z dopiskiem w tytule PRACOWNIK PARKU. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie informacyjne.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzaniu moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Trojanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Trojanów
ID: 898848573