2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Poznań
  7. Farmacja - Grunwald
Dodane 23 kwietnia 2024

Farmaceuta w aptece szpitalnej

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko:

FARMACEUTA W APTECE SZPITALNEJ

miejsce pracy: ul. Przybyszewskiego 49

Zakres obowiązków:

  • obowiązki wynikające z zajmowanego stanowiska

  • Praca w poszczególnych działach apteki w systemie rotacji w przeciągu roku:

    - Pracownia żywienia pozajelitowego

    - Pracownia leków niebezpiecznych oraz receptura

    - Dział leku gotowego

    - Punkt wydań leków w programach lekowych

Oczekiwania:

  • dyplom magistra farmacji

  • doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej

  • skrupulatność, dokładność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • kompleksowe wdrożenie do pracy

  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym

  • bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

  • możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 913925610