2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bielsko-Biała
Dodane 03 maja 2024

Firm SKI-BUD zatrudni: Inżynier robót torowych

Wynagrodzenie

10 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma SKI-BUD poszukuje specjalisty/stki na stanowisko: Inżynier robót torowych

Wymagania:

  • ukończone minimum studia I stopnia na specjalizacji budowlanej - mile widziana specjalizacja mostowa i kolejowa;

  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami inżynieryjnymi;

  • znajomości zagadnień w zakresie robót torowych i mostowych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy demontażu i montażu nawierzchni kolejowej;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim w zakresie pracy na MS Excel, MS Word;

  • znajomość MS Projekt i AutoCad;

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • umiejętności analityczne;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność zarządzania pracą zespołu;

  • wysokie kompetencje społeczne - umiejętność pracy zespołowej;

  • co najmniej podstawowa znajomość urządzeń, sprzętów oraz metod pracy przy realizacjach ogólnobudowlanych;

  • znajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;

  • odpowiedzialność; samodzielność;

  • gotowość do pracy bezpośrednio na budowie - czynny udział w realizowanych pracach;

  • gotowość do pracy na delegacjach, również za granicą - delegacje są obowiązkowe!

  • prawo jazdy kat. B. - obowiązkowe!

Miejsce Pracy: na terenie całego kraju oraz za granicą - delegacje. W ramach pracy w delegacjach wypłacany jest ekwiwalent finansowy.

Obowiązki:

  • Realizacja robót budowlanych zgodne z zapisami ustawy o prawie budowlanym, pełną dokumentacją kontraktową oraz zasadami sztuki budowlanej;

  • prowadzenie dokumentacji budowy;

  • kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem oraz pozwoleniem na budowę, w tym weryfikowanie dokumentacji projektowej i ewentualne zastosowanie rozwiązań równoważnych i optymalizacyjnych;

  • pozyskiwanie kontrahentów oraz negocjowanie warunków z podwykonawcami;

  • prowadzenie Dziennika Budowy oraz wewnętrznych Raportów i Sprawozdań z Budowy;

  • nadzór nad pracami budowlanymi wykonywanymi własnymi siłami oraz brygadami podwykonawczymi

  • zarządzanie materiałem oraz sprzętem wraz z planowaniem, tworzenie harmonogramów dostaw oraz zapotrzebowania;

  • prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych;

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP;

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami oraz inwestorami oraz rozliczeń wewnętrznych z biurem;

  • przygotowanie oraz nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;

  • opracowanie koncepcji realizowanych inwestycji zgodnie z harmonogramem inwestora;

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

  • uczestniczenie w procesie pozyskania koniecznych pozwoleń/zezwoleń/decyzji;

  • analiza ofert przekładanych przez podwykonawców;

  • raportowanie postępu prac na poszczególnych budowach w tym biegła i wysoka aktywność na grupach firmy (np. WhatsApp)

  • koordynowanie robót towarzyszących;

 Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • premie od wypracowanego zysku;

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko dające duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji;

  • realizowanie ciekawych projektów;

  • możliwość pracy przy jednych z największych kontraktów budowalnych w Polsce;

  • samochód firmowy, komputer oraz telefon firmowy - komplet narzędzi niezbędnych do pracy;

  • zakwaterowanie na delegacjach;

  • wyżywienie na delegacjach;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

  • zdobywanie doświadczenia dzięki współpracy z największymi firmami budowlanymi w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu oraz prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Osoby spełniające nasze wymagania i zainteresowane podjęciem współpracy "od zaraz" zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Firma SKI-BUD specjalizuje się w budownictwie inżynieryjnym, wykonujemy prace budowlane i remontowe na terenie całej Polski. Wykonujemy mosty, przepusty, estakady, wiadukty.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 838875158