2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Inowrocław
Dodane 15 maja 2024

Firma Cowoknie zatrudni montera rolet i żaluzji wewnętrznych

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Firma Cowoknie - producent systemów osłonowych, zatrudni osobę do pomiaru i montażu rolet i żaluzji wewnętrznych - oddział Inowrocław.

Zakres obowiązków:

• montaż i pomiar rolet u klienta

Oferujemy:

• stabilną pracę

• profesjonalne przeszkolenie

• samochód służbowy do prywatnej dyspozycji

• wszystkie narzędzia do wykonywania pracy

• elastyczny czas pracy

• wysokie wynagrodzenie

Mile widziana osoba do 26 roku życia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez formularz OLX

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 917506924