2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 06 maja 2024

Firma Fart Produkt z Torunia zatrudni pracowników na produkcję

Wynagrodzenie

4 650 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Fart Produkt Sp. z o.o. Sp. k. działa na rynku od 30 lat. Jesteśmy producentem osłon okiennych wewnętrznych, rolet zewnętrznych oraz bram garażowych. Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Praca w godz: 6.00-14.00 (+ nadgodziny) - jedna zmiana

Miejsce pracy: Toruń ul. Towarowa 3 / ul. Forteczna 18

Zakres obowiązków:

  • praca na produkcji przy wykonywaniu żaluzji poziomych

  • praca na produkcji przy wykonywaniu roletek materiałowych

  • praca na produkcji przy wykonywaniu moskitier

  • praca na produkcji przy wykonywaniu wertikali

Wymagania:

  • produkcja - brak wymagań

Zatrudniamy bezpośrednio, bez pośredników.

Brak skomplikowanego systemu rekrutacyjnego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty z CV od 7.00 do 14.00

ul. Towarowa 3, 87-100 Toruń

Prosimy w CV o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 651356711