2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Golinka
Dodane 17 kwietnia 2024

Firma Impilo Sp. z o.o. zatrudni Pracownika Produkcji

Lokalizacja

Golinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Impilo Sp. z o.o. o wieloletniej, ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się od ponad 30 lat produkcją kebabów i wyrobów mięsnych w Niemczech i Polsce, oferuje pracę na stanowisku: Pracownik produkcji, Rozbieracz-Wykrawacz, Rzeźnik

Miejsce pracy: Golinka (woj. Wielkopolskie)

Zakres Obowiązków:

-rozbieranie mięsa na części zasadnicze

-przygotowywanie produktu

-dbanie o stanowiska pracy

-foliowanie

przygotowanie towaru do wysyłki

-układanie kebaba

Oferujemy:

-Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową w branży spożywczej

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem premiowym

- Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji

-Niezbędne narzędzia do pracy

-Posiłek regeneracyjny

-Praca w systemie jednozmianowym

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Golinka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Golinka
ID: 844841183