2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Grajewo
Dodane 13 kwietnia 2024

Firma JANMIR - Zatrudni Hydraulika

Lokalizacja

Grajewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma „JANMIR” Jan Mirosław Załuska, lider w branży instalacji sanitarnych i hydraulicznych, poszukuje Hydraulika do wzmocnienia naszego zespołu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, realizującą projekty na terenie całego kraju. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków:

Montaż instalacji hydraulicznych zgodnie z dokumentacją techniczną, Przeprowadzanie prac instalacyjnych i serwisowych systemów wodno-kanalizacyjnych,

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Lokalizacja

Grajewo,

Podlaskie

Podlaskie, Grajewo
ID: 909864761