2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Firma kurierska zatrudni Koordynator Serwisu Kurierskiego

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Inpost

Oddział Radom poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Zespołu Serwisu Kurierskiego

Opis stanowiska:

·       planowanie i nadzorowanie wykonywanych zadań przez kurierów

·       tworzenie i modyfikowanie tras kurierskich oraz dbanie o ich rentowność dopasowanie do struktury klientów

·       organizacja zasobów w zakresie serwisu kurierskiego, w tym wstępne rekrutacje  kurierów i podwykonawców (przewoźnik)

·       przygotowanie dokumentacji na podstawie check-listy dla przewoźników i kurierów

·       bieżące monitorowanie wskaźników, raportów dotyczących serwisu kurierskiego oraz podejmowanie działań naprawczych

Zakres obowiązków:

·    czynnego prawa jazdy kat. B

·    dyspozycyjności  - praca w systemie zmianowym

·    doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych

·    doświadczenia w zarządzaniu kurierami/kierowcami - mile widziane

·    bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

·    nastawienia na profesjonalną obsługę klienta

·    łatwości w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach

·    chęci do pracy i poznawania nowych rzeczy

·    samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

Czego możesz oczekiwać od nas:

·         możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

·         stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

·         partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

·         atmosferę wsparcia i rozwoju

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 915230748