2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gniezno
Dodane 16 kwietnia 2024

Firma LECH-POL zatrudni konwojenta do prac magazynowych

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Firma Lech-Pol Sp. z o.o. przyjmie konwojenta do pomocy na magazynie

Miejsce pracy: Gniezno

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-terminowo wypłacane wynagrodzenie,

-pracę w systemie 1- zmianowym,

-pracę w miłym i ambitnym zespole,

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zadania:

-pomoc przy rozładunku towaru,

-drobne prace magazynowe,

-prace gospodarcze,

-dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekujemy:

-dokładność, rzetelność, uczciwość,

-umiejętność pracy w zespole,

-aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX.

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 912154581