2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Pobiednik Mały
Dodane 19 kwietnia 2024

Firma MSERWIS Sp. z o.o. zatrudni pracownika działu księgowości

Lokalizacja

Pobiednik Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·         księgowanie, segregacja, archiwizacja dokumentów,

·         fakturowanie kosztów i sprzedaży,

·         sporządzanie raportów i zestawień finansowych,

·         uzgadnianie sald z kontrahentami,

·         udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP,

·         udział w innych zadaniach i projektach w zakresie księgowości.

Nasze wymagania

·         doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 1 rok,

·         znajomość zasad rachunkowości oraz dobra znajomość prawa podatkowego (szczególnie w zakresie VAT i CIT),

·         wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

·         praktyczna znajomość programu ERP Optima

To oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

·         niezbędne narzędzia do pracy oraz wsparcie specjalistów,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Lokalizacja

Pobiednik Mały,

Małopolskie

Małopolskie, Pobiednik Mały
ID: 912999755