2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Chorzów
Dodane 11 kwietnia 2024

Firma Niemiecka zatrudni kierowców kat. C + E - plandeka.

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wymagania:

• Doświadczenie w transporcie

• Karta kierowcy.

• Dyspozycyjność.

• Dobra znajomość czasu pracy kierowcy.

• Prawo jazdy Kat. C +E (kod 95)

Zakres obowiązków:

• Transport ładunków, głównie na terenie Niemiec. Przeważnie stałe trasy.

• Nadzór załadunku i rozładunku oraz zabezpieczanie transportowanego towaru.

System pracy:

•          2/2 - (preferowane stałe pary wymieniające się na tym samym aucie)

Systemy wynagradzania:

Płatne wszystkie dni pobytu w pracy, także weekendy oraz dojazdy i powroty z pracy.

Liczymy od niedzieli do soboty. Dzienna stawka "na rękę" - 110 euro przy 1 klasie podatkowej.

Wynagrodzenie za 14 dni pracy = 1.540 euro „na rękę”

WAŻNE – Przy powyższej stawce wybranie 1 klasy podatkowej przez posiadających rodzinę, skutkuje dużym zwrotem podatkowym w wysokości około jednej miesięcznej pensji na koniec roku. Dodatkowo !!!

Ponadto :

•        Opieka polskiego spedytora

•        Niemiecka umowa o pracę.

•        Niemieckie dodatki na dzieci – Kindergeld

•        Niemieckie ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne.

•        Niemiecka emerytura już po 5 latach pracy.

•        Wyjazdy i powroty  kierowców do PL (lokalizacja Górny Śląsk) możliwe także firmowymi busami na koszt pracodawcy.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 772099044