2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Ciechanów
Dodane 12 kwietnia 2024

Firma Norco zatrudni KOORDYNATORA projektów z językiem ukraińskim

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma NORCO Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynatora projektów handlowych z językiem ukraińskim

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektu w ramach założonego budżetu, harmonogramu oraz wymagań jakościowych

  • zarządzanie logistyką zamówień

  • monitorowanie produkcji i kontrola spływu elementów

  • koordynacja pracy i stała współpraca z ekipami monterskimi działającymi w kraju oraz za granicą

  • negocjacje zakupowe

Wymagania:

  • znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny

  • znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientami, ekipami monterskimi i dostawcami

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność " myślenia technicznego"

  • umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie

  • dobra organizacja pracy, umiejętność działania w zespole i pod presją czasu

  • dyspozycyjność (możliwość wyjazdów zagranicznych i krajowych)

  • tytuł inżyniera - mile widziany

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży meblarskiej

  • wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe

  •  realizację wielu wyzwań

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail:

APLIKUJ(MAŁPKA)norco.pl

temacie wpisując: KOORDYNATOR

Kontakt telefoniczny w godzinach od 8:00 - 16:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

„Wysyłając swoje CV wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Norco Sp. z o. o. z siedzibą w Ciechanowie, przy ul. Tysiąclecia 3, 06-400 Ciechanów, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcecie Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w swoich dokumentach. Państwa zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Można ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod(małkpka)norco.pl

 Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Norco Sp. z o. o. przed cofnięciem zgody.”

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 707814058