2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ostrzeszów
Dodane 08 kwietnia 2024

Firma Ogrodnicza zatrudni pracownika na stanowisko ogrodnicze.

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Pielęgnacja terenów zielonych i ogrodów.

  • Sadzenie, przycinanie oraz nawadnianie roślin.

  • Utrzymywanie porządku w przestrzeniach zielonych.

  • Współpraca z zespołem w zakresie realizacji projektów ogrodniczych.

  • Praca na ternie Ostrzeszów, Kępno, Syców i okolice

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu ogrodnictwa.

  • Gotowość do pracy fizycznej na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 898823785